SKUP

SKUPOWANY TOWAR

• Skupujemy kartridże oryginalne oraz wybrane modele kartridży regenerowanych uwzględnione w cenniku. W sprawie innych modeli, prosimy o kontakt
• Tonery uszkodzone mechanicznie, chińskie (100% nowe), spoza cennika są zaliczane do odpadu i zostają poddane utylizacji [3 zł netto/kg marka Expression ] , [6 zł netto/kg inne marki ]
• Kartridże atramentowe są testowane elektronicznie. Tusze posiadające uszkodzenia, odklejony pasek elektroniki bądź zerwane blaszki zaliczane są do odpadu i zostają poddane utylizacji [3 zł netto/kg marka Expression ], [6 zł netto/kg inne marki ].

UTYLIZACJA
Odpad przeznaczony do utylizacji w dostawie stanowią kartridże uszkodzone, modele chińskie lub niezamieszczone w cenniku skupu. Opłata utylizacyjna wynosi [3 zł netto/kg marka Expression ] , [6 zł netto/kg inne marki ] . Waga odpadu przeznaczonego do utylizacji jest zamieszczona w uwagach do dokumentu PZ.
Odpad przeznaczony do utylizacji nie jest zliczany z podziałem na modele ani ilości sztuk. Odpad przeznaczony do utylizacji może być odebrany przez i na koszt klienta, po wcześniejszym ustaleniu z pracownikami działu. W razie braku informacji zwrotnej w czasie 2 dni od przekazania szczegółów rozliczenia, odpad przeznaczony do utylizacji jes utylizowany i nie ma możliwości odzyskania go.

ROZLICZENIE
Czas weryfikacji towaru [ od przyjęcia dostawy w magazynie – do wystawienia dokumentu przyjęcia skupu ] wynosi max 10 dni. Skup rozliczany jest zgodnie z obowiązującym cennikiem. W cenniku zamieszczone zostały ceny netto. Dokument rozliczenia zawierający specyfikacje ilościową i cenową wysyłany jest do klienta mailowo, po weryfikacji towaru w magazynie. Prosimy nie wystawiać faktur przed otrzymaniem dokumentu przyjęcia skupu od nas. Dokument „potwierdzenie przyjęcia skupu” stanowi jedyną podstawę do wypłaty należności Klientowi. Wstępne wyceny mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią podstawy rozliczenia.
• Fakturę prosimy wystawić zgodnie z wartością zamieszczoną na dokumencie przyjęcia skupu i wysłać do nas pocztą lub mailowo w formacie PDF.
• Istnieje możliwość przygotowania indywidualnego programu rozliczeń, dostosowanego do Państwa potrzeb.
• Kompensata rozrachunków może być dokonana nie wcześniej niż po otrzymaniu przez nas oryginału faktury skupowej.
• Za odpad przyjęty do utylizacji wystawiana jest FV.
• FV za utylizację odpadu nie mogą być częścią indywidualnego programu rozliczeń.