WYSYŁKA

PRZYGOTOWANIE PRZESYŁKI

• Zużyte tonery należy spakować w karton, bez oryginalnych opakowań producenta, wystarczy wysłać w czarnych workach lub airbagach. Puste tusze najlepiej zostawić w kartonikach producenta, głowice można owinąć ręcznikiem papierowym lub innym materiałem tak, aby zabezpieczyć pasek elektroniki. Prosimy wypełnić pozostałą przestrzeń w paczce kartonowymi przekładkami, foliami itp. tak aby zawartość nie uległa uszkodzeniom podczas transportu. Nie odpowiadamy za defekty powstałe podczas transportu. Za uszkodzony towar nie płacimy – zostaje przekazany on do utylizacji, za który doliczona zostaje kwota [3 zł netto/kg marka Expression ], [6 zł netto/kg inne marki ].

• Prosimy opisać karton do odbioru: SKUP – NAZWA FIRMY

• Reklamacje należy pakować osobno i wysyłać oddzielnie od skupu. Dział skupu nie ponosi odpowiedzialności za wkładane do paczek reklamacje. Zgłoszenia reklamacji przyjmuje dział wsparcia – kontroli jakości wsparcie@allper.pl

 WYSYŁKA

Prosimy powiadomić nas o każdym zamiarze przekazania odpadu z wyprzedzeniem. Przed ustaleniem możliwości przyjęcia odpadu należy poinformować nas o terminie i sposobie dostarczenia odpadów własnym transportem lub konieczności dokonania odbioru przez nas.